اهداف همایش
مجمع شهرداران کلانشهرها با هدف پایش پتانسیل‌های بازار سرمایه و ایده‌های نوآورانه و همچنین توسعه بازار زنجیره تامین و تامین مالی آنها با رویکرد همگرائی فی‌مابین صنعت شهری و دانش مالی ، با کمک بانک شهر و انجمن مالی ایران تصمیم به برگزاری آوردگاه  « نهضت تامین مالی شهر و نمایشگاه » در آذر ماه سال 1402 گرفت .
یکی از اهداف مهم این رویداد، برقراری ارتباط بین بخش‌های مختلف فعال شهرداری‌ها به منظور هم‌افزائی توسعه‌دهندگان ، سرویس‌دهندگان و تامین‌کنندگان زیست بوم شهری است. قطعاً با نزدیک شدن حلقه‌های این زنجیره و ایجاد تعاملات سازنده ، شاهد پایداری در تامین و توزیع ، شناخت نیازها ، تقویت بخش تولید و نهایتاً ایجاد تعادل و شکوفائی اقتصاد شهری خواهیم بود که این مهم را می‌توان یکی از اصلی‌ترین دستاوردهای این کنگره دانست .
همچنین نمایش دستاوردهای فعالان بازارهای سرمایه و پولی و بانکی در صنعت شهری و ایجاد ارتباط این بازارها با نیازهای شهرداری‌ها از دیگر اهداف این همایش و نماشگاه خواهد بود .
گفتنی است که « همایش و نمایشگاه نهضت تامین مالی شهر » به عنوان تنها رویداد مستقل زیست بوم شهری در چندین بخش برنامه‌ریزی شده است که شامل پنل‌های تخصصی کارشناسان و صاحب‌نظران ، پایش و گزینش استارتاپ‌های برتر و قابل توسعه ، همایش‌هائی با هدف معرفی نیازهای شهرداری‌ها ، بخش معرفی دستاوردها و توانمندی‌های فعالان بازار سرمایه می‌شود .
علاقمندان برای حضور در اولین دوره این رویداد با گزینش نقش خود در یکی از بخش‌های نمایشگاه ، ستاره‌ها و زیست بوم ، ثبت نام و برای خود فرصت نمایش توانمندی‌ها و ارزش‌آفرینی را در صنعت شهری فراهم می‌سازند .  


ذینفعـان همایش و نمایشگاه نهضت تامین مالی شهر

وجه تمایز این رویداد با دیگر همایش و نمایشگاه‌ها نظیر فرصت‌های سرمایه‌گذاری و ... در این است که صرفاً یک همایش و نمایشگاه نبوده ، بلکه فرصتی است که می‌توان با حضور "مجمع شهرداران کلانشهر‌ها" و همچنین "بانک شهر" ، ضمن ارائه راهکارهای نوآورانه در تامین مالی شهرها توسط انجمن مالی ایران ، به توافقات پایدار و قابل پیگیری با شهرداری‌های عضو دست یافت . در این راستا حل و پیگیری چالش‌های شهری و شیوه‌های رفع آنها با هریک از شهرداری‌های عضو را می‌توان به عنوان یک جاذبه برای نقش داشتن در این نمایشگاه اشاره کرد .
به این ترتیب گستره ذینفعان در این رویداد بسیاری از مجموعه‌های فعال در حوزه بازارهای سرمایه ، پول و بانک و همچنین مجموعه‌های فعال در زنجیره و شبکه ارزش صنعت و اقتصاد شهری را در برمی‌گیرد .

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش